Nadzemné bazény

Nadzemné bazény Intex

Nadzemné bazény Intex sú konštruované z pružného PVC, ktoré skvelo odoláva mechanickému namáhaniu. Nadzemné bazény Intex sa dodávajú v kruhovom a oválnom tvare v rôznych hĺbkach a dĺžkach. Vďaka svojej pružnej konštrukcii sú bazény Intex vhodné pre rodiny s malými deťmi. Mäkký povrch bazéna a nafukovací prstenec v hornej časti zamedzujú možnosti poranenia sa pri kúpaní.
Technológia nadzemných bazénov Intex sa väčšinou dodáva priamo so samotným bazénom. Na čistenie vody v bazéne sú použité kartušové alebo pieskové filtre. Záleží na veľkosti bazéna a objeme vody. Základným príslušenstvom bazénov Intex sú aj schodíky pre vstup do bazéna.


Typy bazénov Intex

Kruhové nadzemné bazény sú samonosné s nafukovacím prstencom v obvode. Stavba takého bazéna je naozaj hračka. Stačí si vybrať pekné miesto kam svieti slniečko, mierne zarovnať terén a môžeme nafúknuť prstenec. Potom stačí napúšťať vodu a bazén sa postaví sám. Je to naozaj jednoduché.
Oválne samonosné nadzemné bazény majú na rovných stranách spevňujúcu kovovú konštrukciu, ktorá zaisťuje stabilitu bazéna. Pred inštaláciou oválneho bazéna najskôr zmontujeme podpernú konštrukciu, nafúkneme prstenec okolo bazéna a môžeme napúšťať vodu. Bazén sa postaví úplne sám rovnako ako kruhový.

Nadzemný bazén Intex
Bazén Intex

Kruhový samonosný nadzemný bazén Intex s nafukovacím prstencom. Rozmer bazéna 305 x 76 cm s kartušovou filtráciou a schodíkmi do bazéna. Bazény kúpite v obchode www.predajbazenov.sk.

Bazén Intex

Kruhový samonosný nadzemný bazén Intex s nafukovacím prstencom. Rozmer bazéna 366 x 91 cm s kartušovou filtráciou a schodíkmi do bazéna. Bazény kúpite v obchode www.predajbazenov.sk.

Nadzemný bazén Intex 457×107

Kruhový samonosný nadzemný bazén Intex s nafukovacím prstencom. Rozmer bazéna 457 x 107 cm s kartušovou filtráciou a schodíkmi do bazéna. Bazény kúpite v obchode www.predajbazenov.sk.

Oválny bazén Intex 549 x 305 x 107 cm

Oválny nadzemný bazén Intex 549 x 305 x 107 cm s konštrukciou je dodávaný vrátane kartušovej filtrácie typu A s výkonom 3,4 m3, krycej plachty, podložky pod bazén a vstupných schodíkov.